2010-02-22

Lietuviškas alus yra visiškas šLabai vengiu CUP'o, bet netyčia ten užėjau ir nusipirkau tikro lietuviško alaus - Butautų dvaro šviesų.
Su visa pagarba lietuvių alaus gamintojams ir verslininkams galiu pasakyti - paragaukite KWAK arba Tripple Karmeliet alaus.

Kodėl taip siūlau? Ogi todėl, kad prieš kelis metus išgerdavau nemažai alaus. Daugiausiai galbūt Švyturio, bet kaip alternatyvą dažnai nusipirkdavau kokio nors "dar negerto" alų, pabandymui.

Paskui mečiau gerti. Kai išsivalė organizmas, vėl nusipirkau Švyturio. Ir kažkaip nebesuvokiau, ką aš čia geriu. Tai buvo ne alus, o kažkoks gazuotas alkoholinis šūdproduktmyžalgėrimėlis.

Kaip tik tuo metu netyčia atradau Rene alaus restoraną, su KWAK'u ir Tripple Karmeliet. Ir viskas. Ir daugiau nebekilo klausimas, kokį alų reikia gerti.

Blemba, pasijutau kaip koks reklamščikas. Bet čia ne reklama. Čia - rekomendacija. Skonio edukacija.

Kartais kelionėse nusiperku kokio nors "dar negerto" alaus pabandymui. Bet atsakymas būna vienodai ir nuobodžiai tas pats - KWAK ir Tripple Karmeliet.

Aš jums dar kartą kartoju - nueikite ir paragaukite belgiško alaus. Ir pagaminkite tokį. Ir tada aš pradėsiu didžiuotis lietuvišku alumi.

2 komentarai:

  1. Čekiški tap pat geri, Lietuviški neprilygsta, kažkokie surogatai dabartiniu metu..

    AtsakytiPanaikinti
  2. Yra toks „Kauno Alus“. Kaip suprantu, jo dar neesi bandęs.

    www.kaunoalus.lt

    AtsakytiPanaikinti