2011-04-03

Kelių eismo taisyklės, arba dar kartą apie kelių gaidžiusKelių eismo taisyklė Nr.1 turi būti tokia: "Nėra kelių erelių. Yra tik kelių gaidžiai."

Kodėl mes negalime vairuoti pagal taisykles?

Kodėl norvegas su naujausiu Porsche Cayenne gali važiuoti 40 km/h greičiu ten, kur leidžiamas greitis yra 40 km/h, o lietuvis negali? Kuo lietuvis geresnis už norvegą?

Kada lietuvis, vairuodamas Porsche Cayenne pristabdo savo prasiilginimą? Tada, kada būna duobėtas kelias, arba tada, kai pamato stovinčius policininkus. Visais kitais atvejais kelių taisyklės Porsche Cayenne vairuotojui negalioja.

Čia normalu? Čia tipo "viską pasiekiau gyvenime, o jei ką ir nupisiu, tai nupirksiu visus ir vistiek nesėsiu į kalėjimą".

Prie kelių gaidžių dar priskirčiau ir tuos, kurie stato mašinas neįgaliųjų vietoje. Tie yra visiški išgamos. Bet, žinoma, ateis ta dienelė, kada ir jiems atneš kas nors paketėlį į namus. Dzin, dzin, suskambės skambutis. Kas ten? Vėžys.

Vairuokite saugiai!

2 komentarai:

  1. Kaip aš tave suprantu :) Užknisa visokie pridurkai... kai važiuoji pagal taisykles.. o tau sėdi ant "šiknos" ir mirksi.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Prie ko cia Porsche Cayenne?:)

    AtsakytiPanaikinti